Menu
Alışveriş Sepeti

Pastırma

Antrikot Pastırma Antrikot Pastırma
Yeni Ürün Çok Satılan Ürün
Brand: Sarıönder Pastırma Model: URN-4699726
Ürün Hakkında:%100 dana etinden imal edilmiştir.Antrikot pastırma etten ete değişmekle birlikte orta ve tam yağlı olmaktadır.Antrikot kasaplarda pirzola olarak isimlendirilmektedirSarıönder Antrikot Pastırma’yı kahvaltıda veya yemeklerde tüketebilirsiniz.Uzun süre saklanacak ise derin dondurucu terc..
135,00₺
Vergiler Hariç:135,00₺
Çemensiz Antrikot Pastırma Çemensiz Antrikot Pastırma
Yeni Ürün Çok Satılan Ürün
Brand: Sarıönder Pastırma Model: URN-4173152
Ürün Hakkında:%100 dana etinden imal edilmiştir.Çemenlenip, çemeni sıyrılmıştır.Antrikot pastırma etten ete değişmekle birlikte orta ve tam yağlı olmaktadır.Antrikot kasaplarda pirzola olarak isimlendirilmektedirSarıönder Antrikot Pastırma’yı kahvaltıda veya yemeklerde tüketebilirsiniz.Uzun süre sak..
175,00₺
Vergiler Hariç:175,00₺
Çemensiz Sırt Pastırma Çemensiz Sırt Pastırma
Yeni Ürün Çok Satılan Ürün
Brand: Sarıönder Pastırma Model: URN-64175
Ürün Hakkında:%100 dana etinden imal edilmiştir.Çemenlenip, çemeni sıyrılmıştır.Sırt pastırma etten ete değişmekle birlikte yağsız veya az yağlı olmaktadır.Sırt eti kasaplarda biftek ya da kontrafile olarak isimlendirilmektedir.Sarıönder Sırt Pastırma’yı kahvaltıda veya yemeklerde tüketebilirsiniz.U..
165,00₺
Vergiler Hariç:165,00₺
Sırt Pastırma Sırt Pastırma
Yeni Ürün Çok Satılan Ürün
Brand: Sarıönder Pastırma Model: URN-905326
Çok kuvvetli bir besin kaynağı olan pastırma, dana etinin en kıymetli yerlerinden yapılmaktadır.SARIÖNDER pastırmaları dana etinin sadece SIRT ve ANTRİKOT bölgelerinden yapılmaktadır. Hiç bir katkı maddesi kullanılmadan sadece tuz ile terbiye edilmektedir. Pastırma, sucuk ve..
125,00₺
Vergiler Hariç:125,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası