Menu
Alışveriş Sepeti

Perşembe ve cuma günleri verilen siparişler, kargo kaynaklı gecikmeleri önlemek için cumartesi günü hazırlanıp kargolanır.

Güvenli Alışveriş

Kredi Kartı Bilgilerinin Güvenliği

Bu web site üzerinden yapılan alışverişlerde, alışveriş sırasında kullanıcıların girdiği fatura bilgileri ve kredi kartına ait bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslara iletilmez. Ayrıca kredi kartı üzerinde yazan bilgilerce doldurulmuş alanlar ise kullanıcı güvenliği için kayıt altında tutulmaz. Ancak süpheli işlemlerde (kayıp, çalıntı kredi/banka kartı ile yapılabilecek işlemler) satıcı güvenlik sebebiyle ilgili kişilere gerekli bilgileri iletebilir.


3D Güvenlik Koruması

3D, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan her alışverişte cep telefonuna gelen benzersiz parola ile kredi kartından çekim işlemini onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartları için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için, kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir parola ile onaylaması gerekir. Bu parola da kişinin cep telefonu numarasına SMS olarak gönderilir.

sarionder.com.tr' den yapılacak olan alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu 3D Güvenlik destekli ise eğer ödemenizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Kişisel Bilgilerin Düzenlemesi ve Silinmesi

Sarıönder Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye kişisel bilgilerinizin düzenlenmesi veya silinmesi için e-posta veya posta göndererek talepte bulunabilirsiniz. Ancak komple bir iptal talebi kullanılan servis üzerinde olumsuz bir etkiye neden olabilir. Bu sebeple düzenlenmesini önerilir, silinmesini önerilmez.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası