Menu
Alışveriş Sepeti

Perşembe ve cuma günleri verilen siparişler, kargo kaynaklı gecikmeleri önlemek için cumartesi günü hazırlanıp kargolanır.

Saklama Koşulları


Tüm ürünler vakum ambalaj ile gönderilir. Ancak vakum sadece dışarıdan gelecek etkilere karşı korur, fire vermesini durdurur ve kolay paketleme sağlar. Vakumlamak ürünün kullanım ömrünü uzatmaz aksine özellikle sucukta kurumayı engellediği için ömrünü kısaltır kokma/ekşime yapar.

Bu yüzden satın aldığınız ürün teslim edildikten sonra hemen derin dondurucuya koymanızı öneriyoruz. Sucuklarda yukarıda bahsedilen kokma/ekşime olmaması için vakum ambalajından çıkarılmasını, 1 saat havalandırılıp ardından derin dondurucuda saklanmasını kesinlikle öneriyoruz.

Sucuk siparişi verirken not kısmında vakumsuz gönderim isteyebilirsiniz. Bu durumda kuruma neticesinde bir miktar kilo kaybı olabilir.

Ayrıca Sucukta doğal bağırsak kullandığımız için vakumsuz ambalajda bağırsakta ortam nemine ve kargo ortamına bağlı “bar” dediğimiz beyazlıklar oluşabilir. Bu durumda sucuğun dışını kuru bir bez ile silip tüketmenizi öneririz.

Yukarıda bahsedilen saklama koşullarının sağlanmamasından ve bu sebeple yaşanacak sorunlardan SARIÖNDER GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş sorumlu değildir

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası