Menu
Alışveriş Sepeti

Perşembe ve cuma günleri verilen siparişler, kargo kaynaklı gecikmeleri önlemek için cumartesi günü hazırlanıp kargolanır.

İade Şartları

Türk Ticaret Kanunu gereğince gida maddeleri, içecekler veya diger günlük tüketim maddeleri için cayma hakki bulunmamaktadir. Ancak memnuniyet politikamız gereği aşağıdaki şartlarda satın aldığınız ürünü iade edebilirsiniz.

Üretim hatasından kaynaklanan, ayıplı-kusurlu ürünlerde veya yanlış ürün gönderiminde her ürün şartsız olarak iade edilebilir.
Kargoya henüz teslim edilmemiş siparişleri iptal edebilirsiniz.
İade taleplerinizi telefon numaramızdan, mail adresimizden veya internet sitemizden firmamızı bilgilendirerek iletebilirsiniz.

İade talebiniz alındıktan 3 iş günü içerisinde ileteceğiniz banka hesap bilgilerine iadeniz gerçekleştirilir.

Aşağıdaki durumlarda iade yapılamamaktadır:

Kargo taşıma esnasında gelebilecek zarardan veya gecikmelerden firmamız sorumlu olmadığı gibi bu siparişlerde para iadesi veya yeni ürün gönderimi yapılamamaktadır.
Ambalajı, kutusu tahrip edilmiş veya tüketilmiş ürünün iadesi yapılamamaktadır.
Yanlış, hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden firmamız sorumlu olmadığı gibi para iadesi veya yeni ürün gönderimi yapılamamaktadır.
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası